מדריך במתנה

איך לבחור ולהתאים חיתולים למבוגרים

להורדה מיידית, המדריך הקל והפשוט
בו תוכל לגלות את כל הסודות על מוצרי ספיגה וחיתולים למבוגרים

27/3/2012

שלום לך,

מעולם לא נפגשנו אבל אני יודע שני דברים עליך:

  1. אתה מחפש מוצרי ספיגה וחיתולים למבוגרים
  2. אתה מחפש מידע עדכני ומיומן על פתרונות חדשים ומהירים בנושא חיתולים למבוגרים

 

נסיון של 20 שנה בהפצת חיתולים למבוגרים והתמחות בהסעת נכים, תרמו רבות לידע שלי בכל נושאי הרטבות ודליפת שתן של אנשי הגיל השלישי.

במשך השנים נחשפתי למורכבות המוצרים ומבחר היצרנים מצד אחד ולרגישות והמבוכה של המטופלים מצד שני.

בנוסף, נדהמתי לגלות עד כמה אובדי עצות היו בני המשפחה והילדים הבוגרים. הם טבעו בשלל האינפורמציה, לא ידעו להבדיל בין המוצרים השונים ובעיקר לא ידעו איך להתמודד עם הורים שבבת אחת הפכו למוגבלים, רגישים ונבוכים. חלקם העדיפו לעצום עיניים ולהשאיר את הטיפול למטפלת הזרה, שברוב המקרים לא ידעה עברית, לא ידעה באיזה מוצר לבחור ולעיתים קרובות גם לא איך לחתל.

עצם העובדה שאתה פה מראה לי שאתה לוקח חלק פעיל ואקטיבי בנושא הטיפול בהורים.
 

 

איך המדריך שלי עומד
לעזור לך… אחת ולתמיד

 

לאורך שנים רבות התשוקה שלי הייתה לעזור לאנשים רבים ככל שאפשר. רבים מחברי ומבני משפחתי דחפו אותי לכתוב מדריך מסודר על החיתולים למבוגרים, אז בסופו של דבר החלטתי שהגיע הזמן ואני מוכן לחלוק אותו איתך.

בתוך המדריך שלי, תגלה את המידע העדכני ביותר, הטיפים החשובים ביותר, ובעצם כל מה שאתה צריך לדעת על חיתולים למבוגרים. המדריך כולל 8 עמודים – מדריך תכליתי בלי תכנים לא רלוונטיים רק כדי לגרום לו להיות עבה יותר – הוא מלא במידע שתוכל להשתמש בו במיידית!

מעט האנשים שכבר הייתה להם את ההזדמנות לראות את המדריך הזה אמרו לי שהמידע שנמצא במספר העמודים הבודדים של המדריך שווה הרבה יותר.

אני מודה, לא השקעתי בגרפיקה משוכללת או בעיצוב מלהיב – אני לא מעצב גרפי. אם כל מה שאתה רוצה זה גרפיקה מלהיבה אז זהו לא המדריך בשבילך, אבל אם אתה מחפש עצה או מידע איכותי וטוב שתוכל להסתמך עליו, שנכתב על-ידי מישהו בעל ניסיון רב שנים, אני בהחלט יכול לסייע לך! המדריך הזה שלי, יעזור לךלהבין את עולם החיתולים למבוגרים.

הנה כמה מהדברים שתוכל למצוא בתוך המדריך:

  • במיוחד עבורך כתבתי את המדריך המלא לבחירה והתאמה של חיתולים למבוגרים.
  • 5 טיפים איך לבחור ולהתאים חיתולים למבוגרים
  • 3 עצות איך למנוע גירויים ופריחות בעור
  • איך לתמוך ולעודד את המשתמש החדש
  • כיצד לזהות ולמנוע פצעי לחץ
  • איך ללבוש חיתול ולהמשיך לנהל סדר יום רגיל
  • מה המוצרים המובילים בשוק ומה והחידושים האחרונים
  • כיצד להחזיר למטופל את הבטחון והכבוד העצמי

 

 

למה המדריך שלי בנושא חיתולים למבוגרים
מתאים לאנשים כמוך וכמוני

 

אם קראת והגעת עד לנקודה זו, אתה בטח שואל את עצמך האם המדריך הזה מתאים לך, נכון? אז הנה העניין: אני מבטיח לך שכל הסודות והידע האיכותי שאני חולק במדריך מתאימים לך, מתאימים למשפחה שלך ואפילו מתאימים לחברים שלך.

אחד מהחברים שלי אמר לי לאחרונה: " הנסיון שצברת במשך השנים חייב להיכתב על מנת שמשפחות רבות ככל האפשר ילמדו ממנו איך וכיצד לסייע להוריהם בשעה קשה ועדינה להם ולהוריהם". כפי שאתה רואה, יש לי ניסיון ייחודי בתחום, שאני עומד לחלוק בפעם הראשונה.

קרא אותו ונקוט בפעולה ולאחר מכן תכתוב לי תגובה כתובה על איך המדריך שלי סייע לך בבלוג שלי. זה כל מה שאני מבקש ממך. אני רוצה את התגובה הכי כנה שלך וכך תסייע לי לשפר את המדריך שלי לטובתך ולטובת קוראים עתידיים שישלמו מחיר מלא עבור המדריך הזה!!!

זה הזמן שלך להגיע להחלטה…

כדי לקבל גישה מיידית להורדה של המדריך שלי, לחץ על כפתור : "תן לי את המדריך עכשיו!" כאן למטה…

 

הורדה מיידית

"המדריך המלא לבחירה והתאמה של חיתולים למבוגרים"
קח אותו היום חינם
לזמן מוגבל בלבד